Strona główna Odchudzanie 2-składnikowa mieszanka oczyszczająca jelito grube, przyspiesza odchudzanie

2-składnikowa mieszanka oczyszczająca jelito grube, przyspiesza odchudzanie

Jeśli chcesz zachować zdrowie musisz codziennie oczyszczać ciało ze śluzu i kału. W ciągu 70 lat jelita przetworzą 100 ton żywności i 40 000 litrów płynu. 

Powoduje to złogi kału w jelitach, które mogą zaszkodzić ogólnemu zdrowiu, a nawet zanieczyścić krew. Mogą również powodować choroby wątroby i nerek, cukrzycę, niektóre problemy z włosami, powolny metabolizm itp.

Istnieją zabiegi do oczyszczenia jelit, takie jak lewatywa lub klistery, ale są one dość drogie, a do tego powodują pewien dyskomfort. Do tego oczyszczają tylko niewielką część jelita (około 40 cm).

Na szczęście istnieją naturalne sposoby, które są dość skuteczne. Mąka z siemienia lnianego ma niesamowite właściwości lecznicze i udowodniono, że czyści jelita.

Wystarczy spożywać 3 łyżki stołowe codziennie przez jeden miesiąc, a jelita będą całkowicie oczyszczone z pasożytów, śluzu i złogów kału. Ponadto pomaga w spalaniu tłuszczu, utracie wagi i obniżaniu poziomu cholesterolu.

Możesz także użyć jej w takich przypadkach medycznych:

  • Odmiedniczkowe zapalenie nerek, zapalenie pęcherza moczowego, zakażenia dróg moczowych
  • Problemy z przewodem pokarmowym
  • Wrzody dwunastnicy, żołądka, zapalenie okrężnicy i zapalenie błony śluzowej żołądka
  • Zaburzenia metabolizmu, nadmierna masa ciała

Jak przygotować mieszankę?

Spożywaj tę mieszaninę zamiast śniadania przez miesiąc. Wymieszaj 1 łyżkę mąki i 100 ml kefiru.

Spożywaj tę mieszaninę przez dwa tygodnie, a następnie zwiększ dawkę. Przygotuj po tym czasie mieszaninę z 150 ml kefiru i 3 łyżek mąki z siemienia lnianego.

Jeśli nie możesz znaleźć mąki lnianej w lokalnych sklepach, po prostu zmiel siemię lniane w domu. Podczas tego zabiegu zaleca się picie co najmniej 2 l wody.

Ostrzeżenie: spożywaj tę mieszankę raz w roku!

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Pietruszka jest jednym z najzdrowszych ziół na świecie. Jest to wspólna część wielu kuchni na całym świecie.  Jednak stosowana ilość nie jest wystarczająca do rozpoczęcia procesu...
Chcesz stracić tłuszczu z brzucha, ale jesteś zmęczony ćwiczeniami? Proponujemy Ci ten potężny naturalny napój, aby pomóc zredukować tłuszcz nagromadzony wokół upartego brzucha bez jakiegokolwiek treningu. Dlaczego...
Jedzenie w nocy od dawna wiązało się ze zwiększeniem masy ciała... Jednak obecnie powszechną mądrością jest to, że kaloria jest kalorią, niezależnie od tego, kiedy ją spożywasz, a to co powoduje przyrost wagi,...
Ostatnie badania przeprowadzone przez Uniwersytet Tajwański wykazały, że sok pomidorowy może znacznie zwiększyć wyniki odchudzania. Badanie obejmowało kobiety w różnym wieku, pochodzeniu i wadze,...
Wielu mężczyzn i kobiet używa różnego rodzaju środków zaradczych w celu utraty nadwagi, ale wszystkie ich wysiłki przeważnie prowadzą do porażki. Z tego powodu podzielimy się...