Strona główna Bez kategorii Każdego dnia ściskała swoje ucho za pomocą klamerki. Zobacz dlaczego.

Każdego dnia ściskała swoje ucho za pomocą klamerki. Zobacz dlaczego.

Czy wiesz, co się stanie po naciśnięciu swoje ucho za pomocą klamerki?
Według refleksologii, naciskając pewne punkty w całym organizmie można wyeliminować bóle w różnych częściach ciała.

Ucho jest bardzo interesujący punktem, ponieważ zawiera wiele zakończeń nerwowych i może skutecznie złagodzić ból, jeśli naciśniemy odpowiednie miejsce.
Korzystając z klamerki można naciskać konkretny nerw i złagodzić dyskomfort lub ból, to zaskakujące, ale naprawdę działa.

Ucho ma 6 punktów nacisku, które są podłączone do różnych części ciała, a jeśli naciśniemy odpowiedni punkt może uzyskać niesamowite efekty. Oto lista 6 punktów na uchu i części ciała do których są one podłączone. Poniżej znajdziesz zdjęcie z dokładnym położeniem każdego punktu, oznaczyliśmy je liczbami.

1. Plecy i ramiona

Jeśli naciśniesz górną część ucha możesz rozwiązać problemy związane z plecami i ramionami. Uciskaj ten punkt przez 60 sekund, a ból pleców i napięcie zniknie, aby uzyskać najlepsze wyniki, należy powtórzyć ten proces kilka razy w ciągu dnia.
2. Organy

Ten punkt jest podłączony do każdego narządu w organizmie, więc jeśli czujesz dyskomfort w wewnątrz ciała należy delikatnie masować ten punkt kilka razy dziennie w celu złagodzenia bólu. Jeżeli ból utrzymuje się przez dłuższy czas należy skonsultować się z lekarzem.

3. Połączenia, stawy

Punkt ten jest związany ze stawami więc jeśli czujesz ból stawów można założyć klamerkę w tym punkcie, a stawy przestaną boleć. Mimo to, jeśli masz przewlekły ból należy zasięgnąć porady lekarza.

4. Zatoki i gardło

Chodzi o uciskanie dolnej części ucha, gdyż to tam znajduje się nerw odpowiedzialny za zatoki i gardło, a jeśli cierpisz na zapalenie zatok lub ból gardła klamerka w tym miejscu może zdziałać cuda.
5. Trawienie

Problemy trawienne mogą być rozwiązane poprzez uciskanie punkt numer 5. Jeśli występują bóle brzucha lub skurcze, twoje problemy znikną całkowicie. Najlepsze jest to, że może on być również stosowany jako środek zapobiegawczy.
6. Głowa i serce
Dwie najbardziej ważne części ciała są połączone w punkcie numer 6. Bóle głowy i problemy sercowo-naczyniowe mogą być wyeliminowane poprzez zastosowanie ucisku za pomocą klamerki w tym punkcie.

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Ostatnio grupa kanadyjskich naukowców odkryła, że ​​istnieje skuteczne zioło, które może zabić raka naturalnie i bez skutków ubocznych w zaledwie 2 dni! Informacja ta pochodzi...
Hipoglikemia jest stanem, który występuje, gdy poziom cukru we krwi jest zbyt niski. Wiele osób myśli o hipoglikemii jako o czymś, co występuje tylko u...
Pomimo zaleceń wytycznych żywieniowych, coraz więcej dowodów ujawnia, że ludzie powinni unikać soi i mleka sojowego, ponieważ mogą poważnie zaszkodzić zdrowiu. W rzeczywistości mleko...
W przyrodzie występują naturalne substancje słodzące, które są rzeczywiście dobre dla twojego zdrowia. Mają niską kaloryczność, niską zawartość fruktozy i bardzo słodki smak. Rezygnacja z...
Czy wiesz, że dbanie o zdrowie jelita grubego to 1-szy krok do sukcesu, jeśli zaniedbasz ten proces może prowadzić to do wielu komplikacji zdrowotnych, w tym...