Strona główna Uroda Jak leczyć suche, łamliwe paznokcie i problemy ze snem za pomocą naturalnego...

Jak leczyć suche, łamliwe paznokcie i problemy ze snem za pomocą naturalnego środka?

Czy jest coś, co wpływa na strukturę paznokci i jakość snu? Zdecydowanie tak! Nadnercza odgrywa integralną rolę w całym ciele, szczególnie jeśli chodzi o paznokcie, włosy i sen.

Poznaj sposób leczenia suchych, łamliwych paznokci i problemów ze snem!

Nadnercza znajduje się w górnej części nerek i wytwarzają szereg hormonów, takich jak adrenalina i sterydy. Hormony te znacząco wpływają na odporność, tempo metabolizmu i ciśnienie krwi. Ponadto hormony te pomagają lepiej radzić sobie ze stresem.

Każdy problem z nadnerczom może prowadzić do różnych warunków zdrowotnych. Jak wspomniano wcześniej, jednym z problemów związanych z tymi gruczołami są kruche paznokcie.

Jeśli przeprowadzisz jakieś badania na ten temat, przekonasz się, że problem ten związany jest z zaburzeniami endokrynologicznymi.

Tak więc główną przyczyną łamliwych paznokci i niskiej jakości snu jest głównie funkcja tych gruczołów.

Na szczęście istnieje silny naturalny lek z brazylijskimi orzechami włoskimi, który pomoże ci poprawić funkcjonowanie tych gruczołów.

Przepis na łamliwe paznokcie i problemy ze snem?

Składniki:

Orzechy brazylijskie

Liście pietruszki (suszone)

Miód

Mielony imbir

Rodzynki

Przygotowanie:

Najpierw włóż brazylijskie orzechy włoskie i suszone liście pietruszki do blendera i wymieszaj. Następnie dodaj do mieszanki rodzynki, miód i imbir. Ponownie dobrze wymieszaj wszystkie składniki, aż uzyskasz jednolitą miksturę.

Stosowanie:

Przed śniadaniem weź dwie łyżki tego silnego preparatu na pusty żołądek. Najlepiej spożywać ten lek dwa lub nawet trzy razy w tygodniu.

W ten sposób przyspieszysz pracę nadnerczy i zapewnisz natychmiastowe efekty w twoim ciele.

Korzyści:

Ten silny naturalny wzmacniacz znacznie poprawi jakość snu, twoje włosy będą wyglądać zdrowo, a twoje paznokcie nie będą się rozdwajać, ani pękać.

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Plamy starcze lub wątrobowe zwykle występują na ramionach, twarzy, rękach i innych częściach skóry szczególnie tych wystawionych na słońce. Plamy starcze pojawiają się głównie...
Rozstępy są częstym problemem dla wielu osób, szczególnie dla kobiet po ciąży. Pojawiają się, gdy tkanka łączna w skórze właściwej (środkowa warstwa skóry) zostaje rozciągnięta...
Wielu mężczyzn i kobiet doświadcza przedwczesnego wypadania włosów i ten problem może siać spustoszenie w poczuciu własnej wartości, szczególnie jeśli dzieje się to naprawdę...
Ryż jest podstawowym pożywieniem w wielu krajach. Jednak większość ludzi wybiera biały ryż, który nie jest uważany za zdrowy. Proces mielenia pozbawia większość wartości odżywczej białego...
Ręce mówią dużo o ludziach. Są wiernymi przyjaciółmi, zawsze są w zasięgu wzroku, wyrażając naszą osobowość i charakter.  Dlaczego więc nie nauczyć się kilku prostych sztuczek, aby...