Strona główna Uroda Niesamowite zioło: ujędrnia i powiększa piersi nawet o 2 rozmiary

Niesamowite zioło: ujędrnia i powiększa piersi nawet o 2 rozmiary

Wszyscy jesteśmy stworzeni inaczej i tak właśnie postanowiła o tym natura. Niektórzy są wysokiego wzrostu, inni niskiego. Jedni mają niebieskie oczy, inne zielone lub brązowe i niewiele możemy z tym zrobić, po prostu zaakceptujmy siebie takimi, jakimi jesteśmy. 

Niektórych cech nie można zmienić bez względu na to, co robimy, podczas gdy niektóre aspekty naszego wyglądu można nieco zmienić, stosując całkowicie naturalne podejście.

Jeśli chodzi o rozmiar piersi natura nie była tak hojna dla wszystkich kobiet. Mimo to, jeśli czujesz, że natura zawiodła cię w tym obszarze mamy idealne rozwiązanie. Występuje w postaci magicznego ziarna, które może naturalnie zwiększyć rozmiar piersi do dwóch rozmiarów.

To niesamowite ziarno nazywa się kozieradką i można je znaleźć w prawie każdym sklepie spożywczym. Jest bogate w białka, minerały i witaminy, a poza tym, że powiększa i ujędrnia piersi ma wiele innych korzyści zdrowotnych.

Zachodnia medycyna używa nasion kozieradki do leczenia różnych problemów oddechowych od bólu gardła po infekcje płuc. Ma zdolność pobudzania czynności nerek i płuc oraz rozgrzewania organizmu co czyni je idealnym naturalnym środkiem przeciw gorączce i alergiom. Może również obniżyć poziom cholesterolu i przyspieszyć trawienie.

Nawet jeśli brzmi to jak science fiction, nasiona kozieradki mogą naprawdę pomóc w osiągnięciu, powiększeniu piersi do rozmiarów piersi, całkowicie naturalnie. Jest bogata w fitoestrogeny, które wpływają na wzrost piersi. Jeśli chcesz większych piersi możesz użyć tego nasiona na dwa sposoby: do masażu lub jako herbaty.

Masaż 

Namocz trochę nasion kozieradki w misce z wodą i pozostaw je na noc. Użyj mieszaniny następnego dnia i delikatnie masuj piersi.

Herbata

Wlać 200 ml wody do garnka i dodać 2 łyżeczki nasion kozieradki. Doprowadź wodę do wrzenia. Odłóż ją na bok i pozostaw na 20 minut, aby ostygła. Odcedź nasiona i ciesz się herbatą powiększającą piersi. Możesz dodać trochę miodu lub soku z cytryny, aby poprawić smak, ale nie pij więcej niż dwie filiżanki dziennie.

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Przepis odchudzania, który znajdziecie poniżej dał niesamowite rezultaty u każdego, kto próbował go. W rzeczywistości wiele kobiet twierdzi, że straciła jeden centymetr w swojej talii...
Wielu z nas cierpi lub cierpiało w pewnym momencie swojego życia z powodu żylaków . Istnieje wiele przyczyn, które powodują tą chorobę:  zła dieta, otyłość, niedobory żywieniowe, niska...
Nie od dziś wiadomo, że japońskie kobiety zawsze były podziwiane za piękny i młodzieńczy wygląd, nawet w podeszłym wieku. Ich tajemnica tkwi w wspaniałych właściwościach ryżu, który jest naładowany...
Eksfoliacja pobudza krążenie i pomaga odmłodzić komórki skóry, a po złuszczeniu skóra staje się bardziej gładka. Złuszczanie może nie tylko oczyścić skórę, ale także usunąć...
Żylaki to powiększone i spuchnięte żyły, zwykle w kolorze ciemnofioletowym lub niebieskim. Nic dziwnego, że to jeden z najgorszych koszmarów dla kobiet. Zwykle występują na...