Zdrowie Jak użyć sprasowanego czosnku do poprawy wzroku bez okularów lub chirurgii

Jak użyć sprasowanego czosnku do poprawy wzroku bez okularów lub chirurgii

Wiek powoduje wiele problemów zdrowotnych, a osłabiony wzrok to tylko jeden z nich. Zwyrodnienie plamki żółtej związane z wiekiem jest bardzo częste, zwłaszcza wśród kobiet powyżej 50 roku życia.

Oprócz starzenia się istnieje wiele innych czynników, które również wpływają na wzrok, a często obejmuje to styl życia, który prowadzisz. Ale czasami drobne zmiany w diecie, takie jak zwiększenie spożycia czosnku mogą mieć wielkie znaczenie.

Jak używać sprasowanego czosnku do odwróconej utraty wzroku bez okularów lub chirurgii

Redukcja cholesterolu

Według nowych badań przeprowadzonych przez Harvard Medical School obniżenie poziomu cholesterolu może prowadzić do zmniejszenia ryzyka zwyrodnienia plamki żółtej związanego z wiekiem.

Rzecz w tym, że ten stan jest ściśle związany z nagromadzeniem złogów tłuszczu pod siatkówką co prowadzi do rozmycia lub ślepoty w centrum pola widzenia.

Jak wykazało badanie lipitor, statyna, która była podawana w dużych dawkach 23 pacjentom z zwyrodnieniem plamki żółtej związanym z wiekiem znacznie zmniejszyła złogi tłuszczu pod siatkówką i poprawiła widzenie u 10 pacjentów.

Jedną z leczniczych właściwości czosnku jest jego zdolność do obniżania poziomu cholesterolu dzięki silnym składnikom, które zawiera, które zapobiegają syntezie cholesterolu. Jedzenie zaledwie połowy ząbka czosnku dziennie może znacznie obniżyć poziom cholesterolu całkowitego.

Redukcja ciśnienia krwi

Zwyrodnienie plamki żółtej związane z wiekiem jest również ściśle związane z nadciśnieniem. Wysokie ciśnienie krwi ogranicza przepływ krwi co poważnie wpływa na aktywność siatkówki.

Jej prawidłowa praca zależy od wysokiego poziomu tlenu dlatego ograniczony przepływ krwi dostarcza mniej tlenu do siatkówki co pogarsza twój wzrok.

Cząsteczki czosnku pod względem nadciśnienia znacznie obniżają skurczowe ciśnienie krwi. Zostało to potwierdzone przez dwa kontrolowane losowe badania.

Podsumowując czosnek jest niezwykle korzystnym naturalnym środkiem przeciwko zwyrodnieniu plamki żółtej związanemu z wiekiem.

Ważne: Aby zebrać większość korzyści zdrowotnych czosnku musisz go zmiażdżyć przed konsumpcją. To uwolni więcej jego aktywnych składników i zoptymalizuje jego efekty.

Czosnek jest zarówno niedrogim, jak i łatwo dostępną opcja walki z problemmai związanymi ze wzrokiem. Ponieważ jest całkowicie naturalny nie powoduje żadnych skutków ubocznych występujących w konwencjonalnych lekach.

Zwiększ spożycie czosnku, aby zapewnić dobre zdrowie oczu i zapobiec zwyrodnieniu plamki żółtej na dłuższą metę.

loading...
loading...

PODOBNE ARTYKUŁY

To jak przytulasz partnera dużo mówi o waszym związku

Nikt nie jest ekspertem od spraw sercowych, ale jesteśmy przekonani, że istnieje kilka zauważalnych znaków w każdym związku, które mogą zwiastować coś dobrego albo złego. W...

Zapobiegaj kurzym łapom za pomocą tych 6 naturalnych produktów

Kurze łapki są drobnymi zmarszczkami, które znajdują się w kącikach oczu , które wynikają z rozciągania się skóry dzięki naszym wyrazom twarzy, a także utracie kolagenu...

Pij ten napój kiedy masz problemy z tarczycą i brakuje Ci jodu

Napój ten z powodzeniem leczy problemy powiązane z tarczycą w przypadku niedoboru jodu. Jedna dawka napoju dziennie szybko pomoże zapomnieć Ci o tym problemie. Składniki: - 1...

Tradycyjne lekarstwo od babci na uporczywy kaszel

Najbardziej popularnymi chorobami dzisiejszego świata jeżeli chodzi o układ oddechowy są: astma, zapalenie oskrzeli i różne rodzaje kaszel.  Środki domowe na kaszel są najczęściej stosowane w leczeniu...

Ten potężny napój oczyści twoje tętnice, zapobiegnie atakowi serca i udarowi

Prawdopodobnie użyłeś kombinacji czosnku i cytryn do przyprawiania ryb lub jako domowej roboty winegret. Jednak ta potężna kombinacja może skutecznie poprawić zdrowie twoich tętnic. Zwiększony...

Spróbuj tego naturalnego napoju, aby szybko zasnąć

Ciągły nacisk na pracę i terminy mogą powodować stres i nieregularność nawyków żywieniowych. Stres jest największym powodem braku snu i może mieć długotrwałe niekorzystne skutki...

POPULARNE ARTYKUŁY